Телеканал UA:Перший повторить показ «Живої ватри» Остапа Костюка

27 жовтня о 22:50 кінознавець Лук’ян Галкін в авторській програмі “Як дивитися кіно” розповість про документальний фільм “Жива ватра”. Показ стрічки розпочнеться о 23:20.

Документальна стрічка “Жива ватра” режисера Остапа Костюка стала однією з найбільш титулованих та успішних у прокаті картин сучасного документального кіно в Україні. Візуально довершена оповідь про карпатських вівчарів отримала глядацький успіх і визнання на численних українських та міжнародних кінофестивалях. Саме в ефірі Першого національного в листопаді минулого року відбулась телепрем’єра стрічки.

Цього року кінознавець, головний редактор інтернет-видання Moviegram Лук’ян Галкін присвячує “Живій ватрі” один із перших випусків своєї нової авторської програми “Як дивитися кіно”. Відтепер щотижня в ефірі Першого національного можна буде подивитися новини про прем’єри світового кінематографу, що незабаром виходять в український прокат, про видатних режисерів, жанрові особливості, найкращі екранізації відомих літературних творів, найважливіші кіноподії, світові та українські кінофестивалі, тощо.

27 жовтня о 22:50 у програмі “Як дивитися кіно” Лук’ян Галкін поспілкується з режисером “Живої ватри” Остапом Костюком, який розкаже про роботу над новими проектами та представить глядачам свій фільм. Повтор програми можна буде побачити у суботу, 28 жовтня о 15:40.