На DOK Leipzig побачать Каталог української документалістики та стрічку Олександра Течинського “Дельта”

2-го листопада команда Docudays UA за підтримки Держкіно презентує третє видання Каталогу української документалістики на одному із найстаріших фестивалів Європи – DOK Leipzig. Традиційно до каталогу включено інформацію про українські документальні фільми, продакшн-студії, кінофестивалі та дистрибуторів неігрового кіно.

Відвідувачі та гості презентації UKRAINIAN DOCS зможуть також поспілкуватися з авторами українських фільмів, які цього року потрапили на DOC Leipzig. А саме – з Олександром Течинським (фільм “Дельта” відібраний до конкурсної програми NEXT MASTERS COMPETITION), Світланою Шимко (“Ленінопад” у секції RETROSPECTIVE COMMANDERS) та Аліною Горловою й Максимом Наконечним (їхня робота “Андрій Сулейман” буде представлена в індустрійній секції фестивалю DOC CO-PRO MARKET). Стрічка “Дельта” спільного українсько-німецького виробництва стала одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала 1,8 млн. грн. державного фінансування. Виробництво фільму здійснили компанії МаГіКа-фільм (Україна), Honest Fish Documentary Storie (Україна) та Faktura Film (Німеччина). Режисером та оператором стрічки є Олександр Течинський, продюсери – Геннадій Кофман та Юлія Сердюкова.

Презентація UKRAINIAN DOCS відбудеться 2 листопада з 18.00 до 19:00 у Фестивальному центрі Museum der bildenden Künste (Katharinenstraße 10).

DOK Leipzig – один із найстаріших фестивалів документального кіно, заснований у 1955 році. Щорічно його проводять у жовтні-листопаді в Лейпцигу (Німеччина). Презентація UKRAINIAN DOCS на фестивалі в Лейпцигу відбудеться за підтримки: Посольства України в Німеччині в рамках Року мов, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства України з питань кіно.

Нове видання Каталогу української документалістики можна завантажити за посиланням