Фільм «Дельта» отримав Почесну згадку журі ювілейного 60-го кінофестивалю DOK LEIPZIG

В рамках 60-го кінофестивалю DOK LEIPZIG відбулась світова прем’єра створеного за підтримки Держкіно документального фільму Олександра Течинського «Дельта». Стрічка стала однією із трьох картин, відзначених головою журі конкурсної програми NEXT MASTERS COMPETITION Джеєм Розенблаттом.

У своїй заяві журі відзначило неймовірну атмосферу фільму “Дельта”: “У прекрасний та  одночасно примарний спосіб фільм демонструє щоденні ритуали і рутинне життя ізольованої і тісно пов’язаної між собою спільноти в екстремальному і вбивчому просторі”. Окрім Почесної згадки журі кінофестивалю DOK LEIPZIG, стрічку “Дельта” було також номіновано на кіноприз телекомпанії MDR,  кінопремію Європейського агентства безпеки та гігієни праці, приз документального кіно Гете-Інституту.

DOK LEIPZIG - Міжнародний кінофестиваль документального та анімаційного кіно, один із найстаріших кінофестивалів Європи. Від дня заснування у 1965 році, його щорічно проводять у жовтні-листопаді в Лейпцигу (Німеччина). Ювілейний, 60-й DOK LEIPZIG тривав з 30 жовтня по 5 листопада 2017 року.