Фільм Андрія Лисецького «Земля Івана» теж матиме державне фінансування

18-го грудня з Державним агентством України з питань кіно було укладено контракт про надання державної фінансової підтримки ще одному кінопроекту компанії «МаГіКа-Фільм» - фільму «Земля Івана». Він також став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

Фільм-портрет «Земля Івана» режисера та автора сценарію Андрія Лисецького розповідає про одного з останніх народних художників України Івана Приходька. Він самоук, живе в селі і все, що виходить з-під його пензликів чи різця – наївне та чесне мистецтво. Одного ранку картини Івана випадково потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі, головному виставковому центрі країни. Чи змінить це життя художника? За словами автора фільму Андрія Лисецького, це історія про дійсно щасливу людину: «Це фільм про Художника, для якого його творчість не є кінцевою метою, а є засобом для гармонійного існування в його світі».

Загальний бюджет фільму - 2,6 млн грн., частка державного фінансування складає майже 2 млн грн. Реліз картини запланований на лютий 2019 року.