Причинна на і Animaze - Montreal International Animation Film Festival!

І знову хороші новини для фільму "Prychynna: The Story of Love" - підкорення нових континентів і нових фестивалів. Цього разу Канада і Animaze - Montreal International Animation Film Festival! 

Авторська анімаційна стрічка Андрія Щербака вже підкорила європейські і азіатські горизонти і цього разу вирушає до Канади на Montreal International Animation Film Festival Animaze. 

Animaze - це не просто фестиваль. Це велика конференція, присвячена розвитку анімації у світі. Щороку вона збирає представників більш ніж з 60 країн світу. 

Також ANIMAZE - це зареєстрована некомерційна організація основним фокусом якої є повнометражні анімаційні стрічки. ANIMAZE спеціально створює конференцію анімаційних технологій, семінари для аніматорів, збирає мережу виробників,влаштовує вечірки, щоб стимулювати спільне ко-продукційне виробництво фільмів. Для кінематографістів, що не мають компаній, створені окремі фестивальні стратегічні семінари.

Фестиваль орієнтується на повнометражні, короткометражні на експериментальні анімаційні фільми. 

Найкращі фільми, які нагороджує жюрі, замість стандартного призу, отримую.ть можливість подорожувати разом з організацією Animaze по найкрупнішим фестивалям світу - в Берлін, Аннесі, Глазго та інші. 

Нагадаємо, що в найближчі дні "Причинну" можна буде побачити одразу на трьох фестивалях - це ANIMAZE в Канаді, Picknic Film Festival в Іспанії та на Черкаському міжнародному кінофестивалі "Кіношот".