«Поза Євро» взяв участь в программі 11-го Мандрівного фестивалю Docudays UA
Молодіжний документальний альманах «Поза Євро» взяв участь в программі 11-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в регіонах України.
«Відкритий урок» учасник Національного конкурсу короткометражних фільмів 44-го МКФ «Молодість»
«Відкритий урок» учасник Національного конкурсу короткометражних фільмів 44-го МКФ «Молодість»
“Снимайте только то, что вам созвучно”: интервью с членами жюри Мастерской Документального Кино
"Снимайте только то, что вам созвучно": интервью с членами жюри Мастерской Документального Кино В ноябре в киевском Доме Кино прошла лаборатория драматургии документальных фильмов - Мастерская Документального Кино. Международные эксперты оценили работы молодых украинских режиссеров и рассказали о том, как видят будущее документального кино в Украине и что нужно делать, чтобы завоевать свою аудиторию. Об особенностях развития и перспективах этого жанра "КиноМастер" подробно пообщался с членами жюри Мастерской.
УЧАСНИКИ ЛАБОРАТОРІЇ ДРАМАТУРГІЇ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ 14-17 ЛИСТОПАДА 2013
Результати відбору і перелік проектів, прийнятих до участі в Лабораторії
ЛАБОРАТОРІЯ ДРАМАТУРГІЇ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ
Скільки шедеврів документалістики не з’явилися на світ або не здобули визнання лише тому, що автору не вдалося розповісти цікаву історію. Завдання Лабораторії – допомогти режисерам та продюсерам, які працюють в царині документального кіно, вибудувати драматургію майбутнього фільму. Проекти приймаються на будь-якій стадії: від задуму до тих, які вже перебувають у виробництві або на етапі пост-продакшн.
До фінансування докфільму «Дибук» про хасидів долучилися українські і європейські телеканали
Зйомки документального фільму «Дибук» продовжилися в Україні у серпні та вересні нинішнього року. Про це розповів режисер і сценарист стрічки Кшиштоф Копчинський, який був одним із доповідачів Workshop Flahertiana Міжнародного фестивалю документального кіно «Флаертіана» (Росія, Перм), де відповів на запитання «Телекритики».