ПРАВИЛА ВІДЕО ТА ФОТО ФІКСАЦІЇ ДОКАЗІВ ЗЛОЧИНІВ РФ ПРОТИ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Окупаційні дії РФ супроводжуються численними воєнними злочинами щодо мирного населення України та порушеннями законів та звичаїв війни. Тому важливо зібрати якомога більше доказів терористичних дій Кремля, з якими потім можна буде відстоювати позицію нашої держави в Гаазі.
«ПРИВОЗ» БЕРЕ УЧАСТЬ В ПРЕСТИЖНОМУ ІСПАНСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ
Український фільм «Привоз» режисерки Єви Нейман покажуть на іспанському кінофестивалі MICE Galego. Це стрічка про один з найстаріших ринків світу, розташований в Одесі.
БЛАГОДІЙНИЙ ПОКАЗ «НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЯ» В АМЕРИЦІ
18 березня у Будинку Американо-Скандинавського Фонду (ASF) пройшов благодійний показ фільму Андрія Загданського «Національний музей».
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОПОНУЄ ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКИМ КІНЕМАТОГРАФІСТАМ
Міжнародна організація ICFR заснувала спеціальний Надзвичайний фонд для кінематографістів, які знаходяться під загрозою через війну в Україні.
ФІЛЬМ «МИХАЙЛО І ДАНИЇЛ» ВИКЛАЛИ В МЕРЕЖУ ДЛЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ
9 березня режисер Андрій Загданський виклав у вільний доступ документальний фільм "Михайло і Даниїл". Це зворушлива і дуже глибока історія про любов та стійкість.
ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО ЗАКЛИКУ ПРО БОЙКОТ РОСІЙСЬКОГО КІНЕМАТОГРАФУ
Кінокомпанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» долучається до заклику членів Української кіноакадемії до бойкоту творів російського кінематографа.