“ПРИВОЗ” ПОКАЗАЛИ У КРАКОВІ

За кілька днів до початку війни Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив цьогорічну програму. Але, через агресію Кремля, все довелося відкласти на невизначений термін. Добре, що ми маємо безпрецедентну підтримку світу. Саме тому фільми з програми DOCU/УКРАЇНА вирішили показати  у польському кінотеатрі “Київ” у рамках Краківського кінофестивалю.

У конкурсі взяла участь стрічка режисерки Єви Нейман “Привоз”, створена кінокомпанією “МАГІКА-ФІЛЬМ” за підтримки Держкіно України. Кінокартина лише розпочала свої фестивальні гастролі, проте вже отримала значний відгук від критиків, глядачів та експертів.

“Головні герої - не покупці й продавці. Вони не беруть участі в купівлі-продажу, але є невіддільною частиною цього місця. Їхня мета перебування на ринку - розвіяти свою самотність і знайти співрозмовників. Дивакуватість монологів і випадкові фрази, з яких ніби вітром вирваний сенс, здається, не можуть сприяти міжособистісному діалогу. Хіба що ви зупинитеся на мить посеред невпинного базарного потоку й прислухаєтеся до того, що розповідають вам анімалістичні духи ринку”, - пишуть в одному з оглядів.

Повний текст читайте за лінком