Документальний кіноальманах «Поза Євро » презентуватимуть в Українсьскому павільйоні 66-го Каннського кінофестивалю.
З 15 по 26 травня 2013 в Українсьскому національному павільйоні на Кіноринку 66-го Каннського міжнародного кінофестивалю презентуватимуть молодіжний документальний кіноальманах «Поза Євро», який створено у 2012 році на замовлення Державного агентства України з питань кіно. В павільйоні також представлено проекти кінокомпанії «МаГіКа-фільм», які перебувають у виробництві: Дибук, реж.К. Копчинський спільне виробництво із Eureka Media (Польща) та ДП Національна кінематека України за фінансової підтримки Держкіно України, та «Ловці Меду», реж. К. Матисек,спільне виробництво із Arkana Studio (Польща) та ДП Національна кінематека України за фінансової підтримки Держкіно України.
Світова прем’єра кінольманаху Поза Євро
В рамках 53 Міжнародного кінофестивалю у Кракові відбудеться Світова прем'єра молодіжного документального кіноальманаху "Поза Євро" 29 травня 14:30 - Kino pod Baranami 31 травня 21:45 - Agrafka
Відбулась Українська прем’єра молодіжного кіноальманаха Поза Євро.
23 та 24 березня в рамках Спеціальної події Х Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua на великому екрані Будинку кіно відбулась Українська прем'єра молодіжного документального кіноальманаха Поза Євро.
Програма DOCU/КЛАС відкриває реєстрацію учасників!
Цього року на вас чекає дев’ять нових майстер-класів від знаних режисерів, кінокритиків та продюсерів. Кожен із наших лекторів створив авторський тематичний клас, спираючись на багаторічний досвід роботи y сфері документального кіно. Нагадуємо, Майстерні відбуватимуться щодня з 23 до 27 березня в Малій залі нашого дружнього майданчика кінотеатру «Кінопанорама».
Українська прем’єра документального кіноальманаха ПОЗА ЕВРО
Українська прем'єра на великому екрані. Спеціальна подія Х Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua.
Розклад показів документального альманаху Поза Євро
Українська прем’єра молодіжного документального альманаху Поза Євро