ЕЛЬФОВА ВЕЖА

Автор сценарію і режисер: Поліна Кельм

 

Люди, які потрапляють до психіатричної лікарні прагнуть як найшвидше вийти звідти й більше ніколи не повертатися. Сергій, потрапивши туди не лише залишився, але й створив театр. В театрі грають як пацієнти, так й підлітки, та навіть діти Сергія. Він не поділяє учасників на різні групи. Всі працюють разом над постановкою вистави “Ельфова вежа”, яку написала пацієнтка психіатричної лікарні.

Це п’єса – казка-метафора, у якій головний герой ельф потрапляє в жорстоке, сповнене жадоби місто людей. Місто, де всі мешканці турбуються лише про себе й те, як вижити. Ельф хоче подарувати людям крила, відірвати їх від буденності. Проте ніхто не вірить йому, всі тільки ображають й насміхаються над ним. Й лишень одна дівчинка-інвалид повірила ельфу, вдягнула крила та змогла взлетіти над містом, над людьми, над проблемами…

Так само й Сергій, потрапивши до лікарні побачив там не хворих, пацієнтів, а унікальних, особливих людей. Людей-ельфів, яких він усіма силами намагається вивести з клітки упередженнь. Повернути їх світу, але перш за все, повернути їх самим собі. Бо Сергій щиро вірить, що справжнє призначення мистецтва – змінювати світ на краще.

Документальний
90 min

Рік виробництва
2020

Виробництво:
Film Studio Everest
МаГіКа-фільм

Фінансова підтримка:
Державне агентство України з питань кіно
Berta Fund (Нідерланди)
TVP (Польща)