«В.СИЛЬВЕСТРОВ» ОТРИМАВ ЗОЛОТУ ДЗИҐУ
Ігор Барба та Борис Петер отримали нагороду Української Кіноакадемії - «Золоту Дзиґу» - у номінації Найкращий звук за роботу над фільмом Сергія Буковського «В. Сильвестров». Борис, на жаль, відзначений посмертно.
ФІЛЬМ «ЗЕМЛЯ ІВАНА» ОТРИМАВ ПЕРЕМОГУ НА ПРЕСТИЖНОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ
Документальна стрічка Андрія Лисецького «Земля Івана» отримала головний приз програми DOCU/УКРАЇНА на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.
ПРЕЗЕНТУЄМО СИНГЛ ТА ВІДЕОКЛІП ЕПІЗОДУ ФІЛЬМУ «ПРИЧИННА»
12 квітня відбудеться міжнародна прем‘єра синглу та відеокліпу «Причинна. Епізод - Time To Forget». Із цієї пісні розпочався найкращий український анімаційний фільм 2017 «Причинна» режисера Андрія Щербака.
«НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ» У КОНКУРСІ ОМКФ
Документальний фільм Андрія Загданського «Національний музей» відібраний до Національної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю. Саме тут відбудеться світова прем‘єра фільму, на яку приїде і режисер.
РОЗПОЧАТО ВИРОБНИЦТВО ФІЛЬМУ «БЛАЖЕННИЙ»
Днями розпочалося виробництво документального фільму режисера Андрія Лисецького «Блаженний».
У ЧОМУ ЗАГАДКА ЧОРНОГО КВАДРАТУ?
До Дня народження відомого «художника слова» Вагрича Бахчаняна у сінематеці FilmClub з’явиться стрічка Андрія Загданського «Вагрич і чорний квадрат», створена у спільному виробництві кінокомпаніями «Магіка-фільм» та «AZ Film USA».
КОМАНДА ФІЛЬМУ «БАЗИЛЬ» ОТРИМАЛА МИСТЕЦЬКУ ПРЕМІЮ
Сценарист та режисер Роман Ширман, сценарист Семен Случевський та оператор Олексій Степанов стали лауреатами мистецької премії «Київ» імені Івана Миколайчука
«В. СИЛЬВЕСТРОВ» НОМІНОВАНИЙ НА ЗОЛОТУ ДЗИҐУ-2021
Документальна стрічка Сергія Буковського «В. Сильвестров» відібрана до короткого списку кінопремії «Золота дзиґа-2021»
«ПРИЧИННА» ВІДТЕПЕР ОНЛАЙН
До дня першої публікації «Кобзаря» даруємо усім пошановувачам анімаційного кіно безкоштовний доступ до стрічки «Причинна»