![](https://magikafilm.com.ua/files_ci/612/2k_sc_03_08_b0000__large__large.jpg)
СЛОВА «СЛАВА УКРАЇНІ!» ПРОЗВУЧАЛИ В ПОРТУГАЛІЇ ПІСЛЯ ПОКАЗУ «ПРИЧИННОЇ»
Ще один благодійний показ фільму Андрія Щербака «Причинна» відбувся на відомому фестивалі A Porta. Цікаво, що після титрів серед глядачів залунало «Слава Україні!». За словами організаторів, португальці гарно знають цей заклик і точно розуміють, наскільки важливий він зараз для кожного, хто бореться з окупантами у тилу чи на фронті.
Глядачам з Португалії та України фільм презентувала художня керівниця, кінорежисерка Олена Касавіна. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть найближчим часом передані асоціації «Lado a Lado»
Стрічка створена за підтримки Держкіно України.