Панорама /“The Projectionist” - у конкурсній програмі Karlovy Vary International Film Festival

Українську документальну стрічку “Панорама” (The Projectionist) відібрано у конкурсну програму 54th Karlovy Vary International Film Festival, який відбудеться з 28 червня по 6 липня.

Нагадаємо, минулого року проект документальної стрічки «Панорама» (The Projectionist) кінокомпанії «МаГіКа-фільм» переміг на пітчингу Docs in Progress 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Режисером та сценаристом повнометражної стрічки-портрета «Панорама» є Юрій Шилов.

"KVIFF не тільки один з найкращих європейських кінофестивалів, а й одне з основних місць відпочинку, зокрема, і пенсіонерів з усього світу. Головний герой - пенсіонер і за сюжетом фільму опиняється в санаторії. Я радий, що герой фільму на фестивалі зможе зустріти не тільки інших людей свого віку, а й поділитися нашою історією з глядачами фільму", - зазначив режисер.

Головний герой картини - кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

Фільм створено кінокомпанією «МаГіКа-фільм» (продюсери Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельніцина) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембінський). Проект документального фільму «Панорама» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно й отримав державну фінансову підтримку розміром 1 056,5  тис. грн.